Operator koparko-ładowarki - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: BRUKLES Leszek Mrozek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0296

Miejsce pracy: 44-300 Wodzisław Śląski 83, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa koparko-ładowarki, dbanie o powierzony sprzęt.

Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 07:00-15:00 na terenie powiatu wodzisławskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kompetencji i kwalifikacji zawodowych kandydata.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator koparko-ładowarki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, uprawnienia do obsługi koparko-ładowarki

NIP: 6472141739
REGON: 273869002
Krótki opis działalności gospodarczej: Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
Adres: Wodzisławska 83, 44-352 Czyżowice, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Leszek Mrozek
Nr telefonu: 605 109 489
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon