Elektromonter - Siemianowice Śląskie, śląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: INSELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Wykształcenie zawodowe elektryczne lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0772

Miejsce pracy: Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca na podstawie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych. Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych. Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja. Układanie, pomiary oraz łączenie różnego rodzaju kabli i przewodów zasilających oraz sterujących.
- Godzina pracy: 7:00-15:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 5500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Wykształcenie zawodowe elektryczne lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne (w przypadku posiadania wykształcenia pokrewnego wymagane jest posiadanie uprawnień SEP do 1kV). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku elektromontera lub elektryka lub automatyka lub na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

NIP: 6793120735
REGON: 363348182
Krótki opis działalności gospodarczej: WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH. NAPRAWA I KONSERWACJA MASZYN.
Adres www: www.inselec.pl
Adres: Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Moroń
Nr telefonu: 513-700-684
E-mail: prefabrykacja@inselec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 513-700-684) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie) lub e-mail: prefabrykacja@inselec.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 10:00-14:00