Monter kanalizacji deszczowej - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: PRIMAX BAU INVEST SP Z O. O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0184

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace budowlano-montażowe przy budowie kanalizacji deszczowej.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce (kolejna umowa na czas określony lub nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów - Kobiór - Droga Wojewódzka 928 (według zrealizowania zleceń)
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt w przedziale godzinowym 7.00-17.00 (praca po 8 godzin dziennie)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 03.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • chęć do pracy, sumienność, dokładność
  • prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Prawo jazdy kat. B. Umiejętności: chęć do pracy, sumienność, dokładność. Kandydaci niebędący Polakami muszą wykazać się znajomością języka polskiego w stopniu w mowie: B1- średnio zaawansowany, w piśmie: A1- początkujący.

NIP: 2220911963
REGON: 380698440
Krótki opis działalności gospodarczej: Roboty związane z budową dróg i autostrad
Adres: 41-400 Szczawa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Otlinger
Nr telefonu: 600278200
E-mail: biuro@primaxbauinvest.pl
Język aplikacji: ukraiński, polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia miejsca i terminu spotkania, Godziny : pn-pt 7-18