Pracownik produkcji - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: ORGELBAU KACZMARCZYK. KATARZYNA KACZMARCZYK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0345

Miejsce pracy: Kopalniana 7a, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowanie materiału do produkcji (trasowanie, wykrajanie), wyklejanie elementów. Przygotowanie elementów drewnianych, metalowych do renowacji. Nanoszenie powłok malarskich na elementy drewniane. Produkcja części wg podanych parametrów.

Oferta pracy również dla obywateli Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, mierniczymi, suwmiarką, itp., dokładność, precyzja, kultura osobista, wymagane doświadczenie w pracach technicznych

NIP: 6482647050
REGON: 365283222
Adres: Kopalniana 7a, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kaczmarczyk
Nr telefonu: 536 937 333
E-mail: kaczmarczyk@autograf.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail, Godziny : osobiście 8-15, telefonicznie 8-17