Pracownik produkcji - Szczuczyn, podlaskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Pracodawca: HR Dialog SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0152

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 1, 19-230 Szczuczyn, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik produkcji zajmuje się najczęściej pracą przy linii produkcyjnej. Do jego głównych zadań należy m.in.: wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie wyrobów gotowych. Do obowiązków na tym stanowisku można także zaliczyć przeprowadzanie kontroli jakości produktów/wyrobów przemysłowych.
Zadania zawodowe:
realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym;
wykładanie towarów na taśmę produkcyjną;
pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych;
obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
konserwowanie i kontrola techniczna sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych;
zgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej bezpośredniemu przełożonemu;
realizowanie planów produkcyjnych według odgórnie ustalonych wytycznych;
dbanie o ciąg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 28.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Zawód: pracownik produkcji
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 5273041532
REGON: 524431993
Nr KRAZ: 29320
Adres: Pory 78, 02-757 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Szymańska
Nr telefonu: 507635522
E-mail: d.szymanska@hrdialog.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail