Kierowca autobusu - Miłkowska Karczma, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Pracodawca: Stowarzyszenie Zintegrowani

Numer oferty: StPr/24/0589

Miejsce pracy: 27-415 Miłkowska Karczma 141A, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz osób niepełnosprawnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 21.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięcznie
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: Uprawnienia do prowadzenia autobusu - przewóz osób. Min. 2 lata doświadczenia w zawodzie.

NIP: 6612378827
REGON: 384488679
Adres: 27-415 Miłkowska Karczma 141A, powiat: ostrowiecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Jakubowska
Nr telefonu: 607 385 095
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon