214 - rozbieracz-wykrawacz - Radom, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracodawca: RESOURCE JOB SPÓŁKA Z O. O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0606

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ROZBIÓR MIĘSA DROBIOWEGO, PAKOWANIE MIĘSA DROBIOWEGO, PRACA NA LINIACH PRODUKCYJNYCH,
PRACA W MAGAZYNACH SUROWCÓW, OBSŁUGA MASZYNY DO PRZETWÓRSTWA I PAKOWANIA MIĘSA
DROBIOWEGO
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Data zakończenia: 31.12.2026
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Zawód: rozbieracz-wykrawacz
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • pakowacz
  • magazynier
  • Przetwórstwo mięsa na poziomie gospodarstwa, systemy produkcji surowców i mała przedsiębiorczość.

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : WYKRAWANIE MIĘSA ZA POMOCĄ RÓŻNYCH RODZAJÓW NOŻY
[Umiejętność 1] : PAKOWANIE I PRZETWÓRSTWA MIĘSA DROBIOWEGO
[Inne] : Umiejętności czytania schematów w językach urdu, lub nepalskim, lub filipińskim, lub indonezyjskim

NIP: 7792563827
REGON: 527124174
Adres: Bułgarska 59/U1, 60-320 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: VIKTORIIA PAVLIUK
Nr telefonu: 505431330
E-mail: legalizacja@resourcejob.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - 730167162