Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy - Legionowo, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie
Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0171

Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Cel stanowiska: realizowanie zadań z zakresu bezpieczeństwa
i higieny służby i pracy;

Zadania podstawowe:
1) przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa
i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiące dziecko piersią, młodociani, niepełnosprawni, pracownicy wykonujący pracę zmianową, w tym pracujący w nocy, oraz osoby fizyczne wykonujące pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie lub w miejscu wyznaczonym przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie;
2) bieżące informowanie Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
3) sporządzanie i przedstawianie Komendantowi Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny służby
i pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych
i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków służby
i pracy;
4) udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy.

*Pozostałe informacje i zakres obowiązków znajdują się na stronie internetowej Centrum Szkolenia Policji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 074 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa komputera w tym pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - pożądane: komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, oceniania, przewidywania, rozwiązywania problemów, interpretacji przepisów, redagowania tekstów;
- niezbędne: oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE;
- kwalifikacje zawodowe: technik bezpieczeństwa i higieny pracy.

NIP: 5360013119
REGON: 011968687
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Adres www: www.csp.edu.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Kaznowska
Nr telefonu: 227640316
E-mail: oferty@puplegionowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kwestionariusz osobowy do pobrania ze strony internetowej Centrum Szkolenia Policji w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP, dokumenty potwierdzające informacje zawarte w kwestionariuszu osobowym kandydata.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Tomasz Krąpiec
Nr telefonu: 477255872, 477253125
E-mail: kadry@csp.edu.pl