Opiekunka w żłobku - Oświęcim, małopolskie

Data dodania: 2024-03-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracodawca: EUROPEJSKIE CENTRUM SZKOLEŃ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/jokr/24/0321

Miejsce pracy: Bulwary 7/U7, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi do lat 3, zapewnienie bezpieczeństwa, prowadzenie zajęć, utrzymywanie czystości pomieszczeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, kreatywność, kwalifikacje do pracy na powyższym stanowisku, sumienność, punktualność, kurs opiekuna w żłobku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna, zaświadczenie o niekaralności.
Miejsce wykonywania pracy: Żłobek Kraina Żuczków w Oświęcimiu, ul. Bulwary 7/U7.
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie dwuzmianowym.

NIP: 5242776770
REGON: 360891000
Adres: Fortel 12, 03-120 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: oswiecim@krainazuczkow.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą mailowy - oswiecim@krainazuczkow.edu.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail