Asystent rodziny - Raciechowice, małopolskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciechowicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0278

Miejsce pracy: 32-415 Raciechowice 277, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zadania asystenta rodziny reguluje Art. 15. 1 ustawy z dnia 9 czerwca 2011r. (Dz.U. z 2011r. Nr 149 poz. 887 ze zm.) o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w przypadku wykształcenia wyższego na innym kierunku wymagane szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie art. 12 ust 3 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, a w przypadku wykształcenia średniego wymagane szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną.

NIP: 6811710431
REGON: 351596660
Adres: 32-415 Raciechowice 277, powiat: myślenicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Róg
Nr telefonu: 12 37 25 211
E-mail: gops@raciechowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: c.v., list motywacyjny, kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i doświadczenie zawodowe
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.30 - 15.30