Kierownik narzędziowni - Żory, śląskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Pracodawca: SIMOLDES PLASTICOS POLSKA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany, portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0120

Miejsce pracy: Industrialna 7, 44-220 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: konserwacja zapobiegawcza narzędzi; analiza i monitorowanie cotygodniowej listy kontrolnej; ustalanie priorytetów napraw; koordynowanie prac z działem produkcji; zarządzanie zespołem; komunikacja z centralą w Portugalii, codzienne raportowanie, dokumentacja techniczna dotycząca form wtryskowych przesyłana bezpośrednio z centrali w języku portugalskim,
raportowanie do Dyrektora Zakładu, przekazywanie zespołowi informacji o nowych usprawnieniach i planowanych konserwacjach otrzymanych z centrali
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik utrzymania ruchu
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
  • portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

NIP: 5213244622
REGON: 015493608
Adres: ZACHODNIA 7, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Gawrychowska
E-mail: marta.gawrychowska@simoldes.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail