Pomocnik instalatora systemów alarmowych - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: KŁOSEK MARIUSZ "PARTNER SECURITY"

Numer oferty: StPr/24/0491

Miejsce pracy: Łąkowa 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki
Proste prace instalatorskie: wymiana czujników, nadajników, programowanie centrali alarmowej, programowanie czujników ruchu.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pracy w zespole.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 6391820399
REGON: 278127653
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej
Adres: Łąkowa 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 607 778 500
E-mail: dm@partnersecurity.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail