Starszy elektryk - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: Młodzieżowy Dom Kultury Im. M. Kopernika
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne

Numer oferty: StPr/24/1181

Miejsce pracy: HUGO KOŁŁĄTAJA 20, 50-007 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie warsztatu elektrycznego - naprawczego;
Przeprowadzanie bieżących przeglądów urządzeń elektrycznych w budynku MDK:
- punkty świetlne,
- gniazda wtykowe,
- włączniki światła,
- drobny sprzęt elektryczny (czajniki elektryczne, lampy biurowe);
Usuwanie zgłoszonych awarii światła i siły;
Konserwacja wyposażenia elektrycznego, wymiana żarówek, świetlówek i inna obsługa sprzętu oświetleniowego, wymiana gniazd wtykowych, włączników światła.

Godziny pracy - możliwość pracy 2 dni po 5 godzin lub do ustalenia wg preferencji kandydata.
1/4 etatu.

Oferta dostępna w sali B.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 798 68 81 wew. 110 lub 71 798 68 81 wew. 100, e-mail (CV): kierownik@mdk.wroclaw.pl, ewentualnie CV w formie papierowej złożyć w siedzibie firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.25
Data rozpoczęcia: 20.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 332 PLN
Opis wynagrodzenia: (1554 zł brutto przy stażu 20-letnim)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, elektryczne
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze branżowe kierunkowe lub średnie techniczne kierunkowe,
staż pracy: 3 lata na podobnym stanowisku,
uprawnienia SEP do 1 kV,
przestrzeganie dyscypliny pracy,
dyspozycyjność,
dokładność i systematyczność w działaniu,
poprawna umiejętność obsługi powierzonego sprzętu i urządzeń,
praca bez nadzoru

NIP: 8971578220
REGON: 000207178
Adres: HUGO KOŁŁĄTAJA 20, 50-007 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Samerdak
Nr telefonu: 71 798 68 81 w. 110
E-mail: kierownik@mdk.wroclaw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail