Sprzątaczka - Syców, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Pracodawca: PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA

Numer oferty: StPr/24/0147

Miejsce pracy: Waryńskiego 2/A, 56-500 Syców, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie sal i korytarzy, zamykanie budynku szkoły po zakończeniu zajęć lekcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 60.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Data zakończenia: 31.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 300 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto, praca w godz. 8-11, Wymiar pracy- 0,3 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 6191061368
REGON: 000989287
Adres: Waryńskiego 2/A, 56-500 Syców, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Szostak-Kirzyc
Nr telefonu: 516 137 041
E-mail: sekretariat@psmsycow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby ubiegające się o zatrudnienie powinny złożyć CV i podanie o pracę. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie złożyć osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać na adres szkoły: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Sycowie, ul. L. Waryńskiego 2A, 56-500 Syców, z dopiskiem Nabór Osoba Sprzątająca w terminie do 29 marca 2024 roku.
Sposób przekazania dokumentów: Godziny : 10-16