Specjalista ds. administracyjnych - Opole, opolskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: WIERTCONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0672

Miejsce pracy: Armii Krajowej 2, 45-071 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie i przechowywanie oraz archiwizowanie w sposób ustalony z Zamawiającym dokumentację związaną z projektem;
sprawdzanie poprawności opracowywanych i przygotowanych dokumentów, które należy złożyć do instytucji państwowych, jednostek terenowych Skarbu Państwa,
wykonywanie czynności administracyjno-biurowych na polecenie Zamawiającego, związanych z bieżącą obsługą projektu,
uczestniczenie w monitorowaniu i sporządzaniu danych do raportowania realizacji projektu,
obsługa bieżącej korespondencji zgodnie z regulacjami obowiązującymi u Zamawiającego;
przygotowywanie projektów pism urzędowych, protokołów, sprawozdań, notatek, umów, aneksów, porozumień i innych dokumentów na bazie obowiązujących u Zamawiającego wzorców oraz przedkładanie Zamawiającemu w/w dokumentów w celu zatwierdzenia;
współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki w zakresie niezbędnym do realizacji projektu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: obsługiwanie urządzeń biurowych, bardzo dobra znajomość pakietu Office

NIP: 7831610377
REGON: 30017717200000
Adres: TRZEBIATOWSKA 29 a, 60-432 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Kosman
Nr telefonu: 519688342
E-mail: rekrutacja@wiertconsulting.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail