Inspektor ds. przygotowania i realizacji inwestycji (72 j) - Celestynów, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pracodawca: Gospodarka Komunalna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria środowiska; inżynieria sanitarna, budownictwo lub pokrewne

Numer oferty: StPr/24/0223

Miejsce pracy: Regucka 5, 05-430 Celestynów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Wydawanie warunków technicznych niezbędnych dla realizacji inwestycji;
2. Przygotowanie SWZ dla przetargów na wykonanie dokumentacji budowlanej, realizację
robót budowlano montażowych oraz nadzory inwestorskie;
3. Przygotowywanie projektów umów na wykonanie dokumentacji budowlanej, robót
budowlano montażowych oraz nadzory inwestorskie;
4. Dokonywanie uzgodnień i uzyskiwanie opinii niezbędnych do przygotowania i realizacji
inwestycji;
5. Uczestnictwo w komisjach przetargowych na realizację inwestycji gminnych i Gospodarki
Komunalnej;
6. Nadzór nad realizacją zawartych umów na wykonanie dokumentacji budowlanej,
wykonanie robót budowlano - montażowych oraz nadzory inwestorskie;
7. Koordynacja realizacji poszczególnych zadań inwestycyjnych;
8. Uczestnictwo w komisjach odbiorów częściowych i końcowych inwestycji gminnych i
Gospodarki Komunalnej;
9. Przeprowadzanie procedur przejęcia w eksploatację odebranych inwestycji gminnych;
10. Egzekwowanie i nadzór nad usuwaniem awarii w ramach umów gwarancyjnych;
11. Prowadzenie archiwum dokumentacji inwestycji;
12. Opisywanie faktur zakupu, wystawiania zleceń i zapotrzebowań;
13. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: inżynieria środowiska; inżynieria sanitarna, budownictwo lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość środowiska windows, praca na arkuszach kalkulacyjnych.

NIP: 5321848943
REGON: 015610184
Krótki opis działalności gospodarczej: Administracja
Adres: Regucka 5, 05-430 Celestynów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magda Rojek
Nr telefonu: 22 789 70 33
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon