Inspektor - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/03297

Miejsce pracy: Wąwolnicka, 04-023 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU
1) aktywne prowadzenie działań windykacyjnych dotyczących zadłużonych najemców lokali mieszkalnych i użytkowych,
2) bieżące prowadzenie analizy skuteczności podejmowanych działań windykacyjnych w Zakładzie,
3) rejestracja wniosków i podań dotyczących rozłożenia długu na raty, odroczenia spłaty lub umorzenia zadłużeń,
4) przygotowywanie odpowiedzi na pisma urzędowe oraz na pisma od dłużników.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Data zakończenia: 31.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje:
stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe,
premie uznaniowe,
dodatek stażowy,
pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport,
możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy,
terminowość wypłaty wynagrodzenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA FORMALNE
obywatelstwo polskie,
pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
wykształcenie wyższe i minimum roczny staż pracy lub wykształcenie średnie i minimum 3-letni staż
pracy, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

WYMAGANIA KONIECZNE 1) doświadczenie w obszarze windykacji lub księgowości.

WYMAGANIA DODATKOWE 1) mile widziana znajomość Kodeksu cywilnego w zakresie przedawnienia roszczeń i dochodzenia należności oraz Ustawy o ochronie praw lokatorów, a także mieszkaniowym zasobie gminy
2) systematyczność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej
3) zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole, 4)praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS
Office.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU

SPOSÓB APLIKOWANIA Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.: wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 02 kwietnia 2024 r.

NIP: 1132524752
REGON: 010445119
Adres www: https://pragapld.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapld
Adres: Walewska 4, 04-022 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA
1) curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień zawodowych,
5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
6) oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
7) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - rekrutacja elektroniczna na stronie ZGN-u Praga-Południe