Aspirant pracy socjalnej w dziale pomocy środowiskowej nr 1 - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: OPS Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/03298

Miejsce pracy: Marywilska 44c, 03-042 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Współpraca z pracownikiem socjalnym w zakresie prowadzenia postępowań administracyjnych w celu rozpatrzenia wniosków.
- Wspieranie pracowników socjalnych w prowadzeniu postępowań administracyjnych w celu rozpatrzenia wniosków w zakresie przygotowania dokumentacji i decyzji administracyjnych.
- Prowadzenie sprawozdawczości z realizowanych zadań.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik biurowy
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Pakiet MS Office
  • Obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- Wykształcenie: minimum średnie;
- o to stanowisko mogą ubiegać się osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2022r. poz. 530),*
- znajomość przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej, k.p.a. oraz uregulowań prawnych dot. ochrony danych osobowych,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
- Umiejętności:
- obsługa komputera;
- pakiet Office i Open Office w stopniu umożliwiającym sporządzanie zestawień i analiz;
- sumienność;
- komunikatywność;
- umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem;
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
- umiejętność pracy zespołowej;

Zakres obowiązków:
- Współpraca z pracownikiem socjalnym w zakresie prowadzenia postępowań administracyjnych w celu rozpatrzenia wniosków.

[Zgłoszenia: 226147000,w godzinach: 8-15]

NIP: 5241065400
REGON: 010751916
Adres: Marywilska 44c, 03-042 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 226147000
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon