Kasjer-sprzedawca, pracownik sklepu - Niepołomice, małopolskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce
Pracodawca: LIDL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0186

Miejsce pracy: Płaszowska 9, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klientów, obsługa stanowiska kasowego, wykładanie towaru, dbanie o jakość produktów oraz prawidłową ekspozycję, utrzymanie czystości sali sprzedaży
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 250 do 5 750 PLN
Opis wynagrodzenia: Godz. pracy 4.30-22.30 / do ustalenia wg harmonogramu
I Umowa na czas określony (6 m-cy)
Dodatkowo: Pakiet benefitów

Komunikatywna znajomość języka polskiego

CV przesyłamy drogą e-mail: rafal.czapka@lidl.pl lub poprzez stronę firmy. Adres: https://kariera.lidl.pl/oferty-pracy zakładka: Praca w sklepie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sprzedawca*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Sprzedawca*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywna znajomość języka polskiego
Mile widziane aktualne badania sanitarno epidemiologiczne
Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej

NIP: 7811897358
REGON: 302821772
Adres: POZNAŃSKA 48, 62-080 Jankowice, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Czapka
Nr telefonu: 797 008 341
E-mail: rafal.czapka@lidl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, tel. e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail