Czynności pomocnicze w pracach magazynowych - Buk, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: "JOB ABROAD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0926

Miejsce pracy: Cisowa 19, 64-320 Buk, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracę pomocnicze na magazynie, pracę porządkowe na magazynie, praca na II zmiany 6-18, praca w soboty i niedziele
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: robotnik magazynowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana znajomość języka angielskiego ( praca w zespole międzynarowodym) mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, spostrzegawczość
Wymagana dyspozycyjność w weekendy

NIP: 7792358582
REGON: 301003994
Nr KRAZ: 7848
Adres: Tomaszowska 7, 93-231 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewelina Jeżewska
Nr telefonu: 798-019-511
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny