Kucharz referatu żywienia sekcji gospodarki mundurowej i żywnościowej działu techniki i zaopatrzenia wssg - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Wyższa Szkoła Straży Granicznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0545

Miejsce pracy: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) przygotowywanie produktów żywnościowych do obróbki wstępnej i termicznej,
2) racjonalne wykorzystywanie produktów w czasie obróbki wstępnej i termicznej,
3) przygotowywanie posiłków na podstawie jadłospisu dekadowego i asygnaty kuchennej zgodnie z recepturą przygotowywania potraw z zachowaniem właściwych parametrów czasu obróbki i temperatury określonych w systemie zarządzania bezpieczeństwem żywności,
4) wydawanie posiłków zgodnie z obowiązującym porządkiem dnia i harmonogramem wydawania posiłków z zachowaniem ich właściwej temperatury serwowania,
5) użytkowanie sprzętu i urządzeń gastronomicznych, stanowiących wyposażenie kuchni zgodnie z ich przeznaczeniem,
6) dbanie o utrzymanie w należytym stanie sprzętu kuchennego i stołowego oraz przedmiotów zaopatrzenia mundurowego będącego na wyposażeniu kuchni,
7) utrzymywanie stanowiska pracy w kuchni właściwej i przygotowalniach, w należytej czystości,
8) wykonywanie prac porządkowych w kuchni właściwej w tym usuwanie odpadów poprodukcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: ( wynagrodzenie: 4040 zł brutto + 5 % premii regulaminowej + dodatek za staż pracy )
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kucharz*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie zasadnicze, najbardziej pożądane kucharz lub z zakresu przetwórstwa żywności,
- doświadczenie na stanowisku kucharza lub na stanowisku o podobnej specyfice pracy,
- aktualne badania do celów sanitarno epidemiologicznych,
- dyspozycyjności (praca w systemie dwu zmianowym łącznie z weekendami), zaangażowanie, odpowiedzialności, samodzielność,
- inne istotne cechy: stan zdrowia pozwalający udźwignąć towar o maksymalnej masie 15 kilogramów.
szczegółowe informacje dotyczące wymagań znajdują się na stronie: wssg.strazgraniczna.pl

NIP: 6692575606
REGON: 526382626
Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 92, 75-531 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 797337179 94 3444226 9434441279
E-mail: nabor.wssg@stazgraniczna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 6:00 -14:00, 12:00- 20:00, termin podpisania umowy o pracę będzie uzależniony od procedur związanych z zatrudnieniem,szczegółowe informacje na temat naboru znajdują się na stronie wssg.stazgraniczna.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon