Młodszy wychowawca działu penitencjarnego - Stare Borne, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Zakład Karny w Starem Bornem
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0546

Miejsce pracy: 76-020 Stare Borne 14, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Czas służby w systemie jednozmianowym, kontakt z osobami pozbawionymi wolności
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
Opis wynagrodzenia: ( 4640,00 zł netto )
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe z tytułem magistra mające zastosowanie w resocjalizacji (w szczególności z zakresu: resocjalizacji, penitencjarystyki, profilaktyki społecznej, pracy socjalnej, pedagogiki, psychologii, socjologii, kryminologii i prawa)
Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (Dz. U. z 2023 r, poz. 1683 ze zm.):
- posiadająca obywatelstwo polskie;
- posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej;
- korzystająca z pełni praw publicznych;
- która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań;
- która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo;
- dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych;
- posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby

NIP: 6731100512
REGON: 000320986
Krótki opis działalności gospodarczej: zakład karny
Adres: Młyńska 69, 75-950 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
E-mail: dk_stare_borne@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:15 - 15:25, szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie internetowej ZK w Starem Bornem
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta