Pracownik do brendowania- oklejania aut - Zagnańsk, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-19
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: "KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0697

Miejsce pracy: Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca.
- wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy.
- nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka uzależniona jest od posiadanego doświadczenia i zdobytych kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: lakiernik samochodowy*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, poczucie estetyki, zdolności manualne oraz dokładność wykonywania zadań, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy, mile widziana znajomość branży automotive oraz prawo jazdy kat. B , C, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Opis stanowiska:
- Nanoszenie logotypu firmowego, taśm konturowych oraz innych naklejek na zabudowy, kabiny oraz inne wyznaczone miejsca
- Wykonywanie oznakowania identyfikacyjnego na pojazdy
- Nadzór nad stanami magazynowymi powierzonych materiałów
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy.
- Możliwość przystąpienia do opieki medycznej.
- Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa)
- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach

NIP: 9591178673
REGON: 29086104200000
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja naczep, przyczep i zabudów dla branży budowlanej.
Adres: Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 509 242 071
E-mail: praca@kh-kipper.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@kh-kipper.pl wpisując w temacie wiadomości:
"Osoby do brendowania" lub kontakt telefoniczny pod numerem :509 242 071

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy