Specjalista w ośrodku kształcenia i innowacji - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: 4 WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WE WROCŁAWIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1166

Miejsce pracy: Weigla 5, 53-114 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: a) organizacja procesu prowadzenia badań naukowych i przygotowywania publikacji oraz pozyskania koniecznych zgód;
b) prowadzenie badań i analiz z zakresu zdrowia publicznego na zlecenie podmiotów zewnętrznych i w ramach pozyskanych środków finansowych;
c) udział we wdrożeniu platformy e-learningowej w Szpitalu.
Oferta dostępna w sali C, A.
Kontakt z pracodawcą e-mail: hr@4wsk.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista informacji naukowej, technicznej i ekonomicznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista informacji naukowej, technicznej i ekonomicznej
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: wyższe,
staż pracy: min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze projektów naukowych i badawczych,
doświadczeni w pozyskiwaniu i/lub prowadzeniu projektów;
umiejętność organizacji kształcenia ma platformie e-learningowej,
znajomość języka angielskiego na poziomie C1,
praktyczna znajomość naukowych baz danych,
umiejętność analizy i syntezy informacji

NIP: 8992228956
REGON: 930090240
Adres: Weigla 5, 53-114 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
E-mail: hr@4wsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail