Główny księgowy - Olecko, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0120

Miejsce pracy: Gołdapska 23, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz prowadzenie sprawozdawczości budżetowej i finansowej, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych, prowadzenie gospodarki finansowej Centrum, opracowanie projektów przepisów wewnętrznych, opracowanie projektu budżetu, bieżąca analiza planu finansowego, prowadzenie ewidencji majątku Centrum, prowadzenie ewidencji syntetycznej i analitycznej Centrum, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i statystycznych oraz innych sprawozdań dotyczących działalności jednostki, należyte przechowywanie, zabezpieczenie i archiwizowanie dokumentów finansowych, nadzór i przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych, bieżąca kontrola pracowników księgowości, sporządzanie bilansu, prowadzenie sprawozdawczości, wykonywanie analiz, zestawień kosztów i wydatków jednostki, prowadzenie nadzoru nad prawidłowością naliczania zaliczek podatkowych, składek ZUS oraz terminowością ich przekazania oraz prawidłowość pobieranych i odprowadzanych dochodów, stała współpraca ze skarbnikiem powiatu, nadzór nad prawidłowym przebiegiem przekazywania składników majątkowych, sprawowanie odpowiedzialności materialnej oraz zasad inwentaryzacji i likwidacji środków trwałych i wyposażenia, wykonywanie innych zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych należą do kompetencji głównego księgowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne i minimum 6 - letnia udokumentowana praktyka w księgowości, mile widziane doświadczenie w pracy w administracji samorządowej lub w jednostkach samorządu terytorialnego, znajomość obsługi programu księgowego FoKa

NIP: 8471401139
REGON: 510832585
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana.
Adres: Gołdapska 23, 19-400 Olecko, powiat: olecki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiesława Szymczyk
Nr telefonu: 87 520 34 30
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście