Podinspektor - koordynator ds. uzależnień - Pruszków, mazowieckie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W PRUSZKOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0365

Miejsce pracy: Helenowska 3A, 05-804 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie całokształtu spraw związanych z profilaktyką uzależnień w mieście Pruszkowie w oparciu o przepisy Ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Obsługa konkursów związanych z powierzaniem lub wspieraniem zadań zleconych organizacjom zgodnie z Ustawą o pożytku publicznego i o wolontariacie a następnie przygotowywanie stosownych umów, nadzór merytoryczny oraz finansowy nad ich realizacją, kontrola tych zadań. Przygotowywanie dokumentacji konkursowej, koordynacja prac komisji konkursowej, dokumentowanie całej procedury – w obszarze przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym dzieci i młodzieży, zgodnie z przepisami Ustawy o zdrowiu publicznym oraz w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych, profilaktyki i terapii uzależnień. Praca od poniedziałku do piątku, w przedziale godzin 08:00-16:00. Zadaniowy system pracy. Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- minimum średnie. Wymagane doświadczenie w administracji publicznej związanej z obszarem profilaktyki uzależnień, znajomość aktów prawnych niezbędnych do realizacji zadań na stanowisku podinspektor – koordynator ds. uzależnień, znajomość procedur oraz dokumentacji zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz umiejętność przygotowywania projektów umów zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.

NIP: 5341075177
REGON: 002167968
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Adres: Helenowska 3A, 05-804 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Renata Rzepka
Nr telefonu: 22 7706025
E-mail: sekretariat@mopspruszkow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail