Administrator strony internetowej - Łódź, łódzkie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pracodawca: URZĄD STATYSTYCZNY w ŁODZI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1231

Miejsce pracy: Suwalska 29, 93-176 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - administrowanie i zasilanie strony internetowej Urzędu
- projektowanie i programowanie interaktywnych materiałów
- projektowanie i programowanie interaktywnych aplikacji prezentujących informacje statystyczne

- data rozpoczęcia zatrudnienia IV - VI 2024 r.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
+ premia regulaminowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: administrator stron internetowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera z pakietem MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie co najmniej średnie
- znajomość podstaw języka HTML
- umiejętności z zakresu programowania
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- pozytywne podejście do klienta
- rzetelność i terminowość
- umiejętność współpracy
- umiejętność organizacji pracy własnej
- umiejętność poszukiwania informacji
W Urzędzie Statystycznym nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od 22.07.1944 r. Do 31.07.1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z 18.10.2006r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów- nie dotyczy kandydatek- kandydatów urodzonych 1.08.1972r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972r.

NIP: 7291020493
REGON: 000331530
Adres: Suwalska 29, 93-176 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Violetta Woźniakowska
Nr telefonu: 42 683 90 12
E-mail: v.wozniakowska@stat.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny lub osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod nr 042 683-90-12 lub email: v.wozniakowska@stat.gov.pl
Oferty należy składać do 25.03.2024 r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail