Monter konstrukcji stalowych i rurociągów - Koniecpol, śląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0378

Miejsce pracy: Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; kontrolowanie jakości wykonanego montażu; zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej; demontowanie konstrukcji stalowej; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony
ppoż., ochrony środowiska i ergonomii. Praca w delegacji na terenie Polski
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: minimum 16O h/miesiąc; stawka od 27,70 zł/h; praca w delegacji na terenie Polski na okres minimum 2 tygodni z mozliwościa przedłużenia; koszty transportu i zakwaterowania pokrywa pracodawca; możliwośc pracy na 3 zmiany od godziny 6.00
Zawód: monter konstrukcji stalowych
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Dyspozycyjność
  • praca na wysokości w budownictwie
  • obsługa elektronarzędzi

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: gotowość do pracy w delegacji

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Piątkowska Anita Łukaszczykiewicz
Nr telefonu: 343551412 w. 411
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie