Pracownik produkcji z obsługą wózka widłowego - Orzesze, śląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński Spółka Jawna

Numer oferty: StPr/24/0180

Miejsce pracy: Wawrzyńca 80, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej.
-Załadunek samochodów ciężarowych wózkiem widłowym.
-Załadunek cystern.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 1 m-c
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-180 Orzesze ul. Św. Wawrzyńca 80
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-pt 6-14, 14-22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 700 PLN
Opis wynagrodzenia: + Dodatki z funduszu socjalnego: wczasy pod gruszą oraz świąteczne (Wielkanoc i Boże Narodzenie)
Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń rozdrabniających
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie: mile widziane 1 rok na produkcji. Uprawnienia: do obsługi wózka widłowego. Umiejętności: praca zespołowa.

NIP: 6110202914
REGON: 23000526100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków
Adres: Wawrzyńca 80, 43-180 Orzesze, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jacek Bronisławski
Nr telefonu: 32 221 30 87
E-mail: bronislawski@jksm.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Certyfikaty
Świadectwa szkolne/pracy
Uprawnienia operatora wózka widłowego
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny pn-pt 7-15, Kontakt osobisty, Godziny : pn-pt 8-14