Specjalista d/s finansowych - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Agro-Wodzisław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0293

Miejsce pracy: Wałowa 49, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu do sytemu księgowego Symfonia ERP FK,
prowadzenie rejestrów podatku naliczonego VAT.
Sporządzanie i terminowe wysyłanie przelewów za zobowiązania Spółki.
Prowadzenie kasy Spółki, sporządzanie raportów kasowych.
Uzgadnianie sald rozrachunków należności i zobowiązań.
Wystawianie faktur za najem w systemie sprzedaży Symfonia ERP Handel. Windykacja należności. Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdawczości GUS. Księgowanie wynagrodzeń, PIT i ZUS.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Po dwumiesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na czas określony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w pracy księgowości. Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i podatkowej. Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP (znajomość systemu SYMFONIA będzie atutem). Dobra znajomość MS Office. Wysokie umiejętności w obszarze komunikacji, inicjatywa, dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, terminowość.

NIP: 6472227932
REGON: 276881890
Adres: Wałowa 49, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 4551051
E-mail: sekretariat@agro-wodzislaw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na wskazany adres z wpisem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - Preferowany na email