Specjalista do spraw komunikacji marketingowej - Nowa Wieś, podkarpackie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: LOFT&MET Producent mebli ogrodowych, ogrodzeń i balustrad typu Loft Ludwik Karkut
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0190

Miejsce pracy: 36-100 Nowa Wieś 176, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Umiejętność przygotowania materiałów i prowadzenia profili firmowych w social media (Youtube, Facebook)
Podstawowe umiejętności redagowania treści (np. graficznych na strony www, do katalogów, dla mediów) o charakterze technicznym we współpracy z firmowymi ekspertami.
przyjmowanie korespondecji,
Miejsce pracy: Kolbuszowa ul. Brzozowa 4
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej, dobra znajomość zasad funkcjonowania Youtube i prowadzenia działań video marketingowych, samodzielność i umiejętność organizowania sobie pracy.

NIP: 8141265414
REGON: 524301960
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Paśko
Nr telefonu: 172271790 w. 281
E-mail: d.pasko@kolbuszowa.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta,który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu 533918497
Osoba do kontaktu pracodawcy: Ludwik Karkut
Nr telefonu: 533918497