Przedstawiciel handlowy - Kwidzyn, pomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Pracodawca: "CREO" JAN DOBOSZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0180

Miejsce pracy: 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzedaż i dystrybucja towarówmarki Tora Line, prezentacja produktów: ręczniki papierowe, chemia gospodarcza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 06.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + prowizja od sprzedaży
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, handlowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane wykształcenie handlowe, komunikatywność, kreatywność, pomysłowość

NIP: 5811000769
REGON: 170386660
Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo działa w branży handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi i główna działalność to sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych.
Adres: 82-500 Brachlewo 55A, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 573 731
E-mail: creojanek@gmail.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail