Stanowisko urzędnicze ds. obsługi systemu gospodarki odpadami komunalnymi - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: URZĄD MIEJSKI W TCZEWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0281

Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie: https://bip.tczew.pl/wiadomosci/1151/wiadomosc/741414/ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_urzednicze_ds_obslugi_s

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tczewie lub pocztą na adres Urzędu 83-110 Tczew Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1, z dopiskiem: Dotyczy na boru na stanowisko ds. obsługi systemu gospodarki odpadami w Wydziale Budżetu i Podatków Urzędu Miejskiego w Tczewie w terminie do dnia 25 marca 2024 roku.
Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru zostanie zamieszczona na stronie internetowej Biuletynu
Informacji Publicznej (www.bip.tczew.pl) oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego
w Tczewie w budynku przy Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego 1.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Szczegóły ogłoszenia znajdują się na stronie: https://bip.tczew.pl/wiadomosci/1151/wiadomosc/741414/ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_urzednicze_ds_obslugi_s

NIP: 5932401214
REGON: 000598500
Adres www: http://www.bip.tczew.pl/
Adres: Plac J.Piłsudskiego 1, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Nina Kunurowska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: *