Technik farmaceutyczny - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: DOZ SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/2630

Miejsce pracy: Chylońska 46, 81-041 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem, monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-20 oraz w soboty, w godzinach 9-16 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Możliwa praca w innych placówkach w Gdyni i Gdańsku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą, uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (m.in. szkolenia punktowane w programie kształcenia ustawicznego) oraz dostęp do platformy e-learningowej, pracę w profesjonalnym i zgranym zespole oraz wsparcie Menedżerów Regionalnych, innowacyjne rozwiązania inarzędzia IT, pracę w komfortowych warunkach, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne, zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik farmaceutyczny*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyplom technika farmaceutycznego, wysoki poziom kultury osobistej. Mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

NIP: 6762175698
REGON: 35767499200000
Adres: JEROZOLIMSKIE 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja przez link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9ceee89e91af4f13b4dc1280a66715a8
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9ceee89e91af4f13b4dc1280a66715a8