Inspektor - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0147

Miejsce pracy: Gwarków 24, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Główne obowiązki:
-przygotowywanie i prowadzenie postępowań dot. udzielania zamówień publicznych zgodnie z przepisami prawa;
- przygotowywanie projektów umów dot. realizacji zamówień publicznych od strony formalno-prawnej, przy współpracy z komórkami merytorycznymi sporządzającymi projekt umowy w zakresie przedmiotu zamówienia;
-współudział w przygotowywaniu projektów zarządzeń, instrukcji, regulaminów z zakresu zamówień publicznych;
-opisywanie dowodów księgowych pod kątem zgodności wydatku z przepisami dot. zamówień publicznych;
-prowadzenie spraw związanych z zaopatrzeniem Ośrodka, zbieraniem zapotrzebowani oraz zaspokajaniem potrzeb niezbędnych do zachowania ciągłości pracy komórek organizacyjnych MOPS;
-przygotowywanie zamówień zbiorczych na podstawie zapotrzebowań komórek organizacyjnych, składanie zamówień u dostawców, przyjmowanie i rozdzielanie dostawy;
-przyjmowanie na magazyn i wydanie zakupionego towaru oraz prowadzenie gospodarki magazynowej MOPS;
-utrzymanie ładu i porządku w pomieszczeniach magazynowych i właściwe przechowywanie artykułów;
-prowadzenie ewidencji pieczątek;
Praca w godz: 7:30-14:00; 7.30-15:30; 7.30-17:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Poziom wykształcenia: Średnie z maturą
2. Doświadczenie zawodowe: udokumentowany staż pracy na stanowisku urzędniczym:- przy wykształceniu wyższym 3 letni, przy wykształceniu średnim 5 letni;
3. Umiejętności, Uprawnienia:
biegła obsługa komputera w zakresie edycji tekstu, arkusza kalkulacyjnego (MS Word, MS Excel, Libre Office);
obsługa platformy e-Zamówienia;
umiejętność analitycznego myślenia;
znajomość obowiązujących przepisów prawnych z zakresu: zamówień publicznych, finansów publicznych, KPA;
korzystanie z pełni praw publicznych;
niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.
Wymagania dodatkowe:
posiadanie zaświadczeń potwierdzających wiedzę z zakresu prawa zamówień publicznych, gospodarowania majątkiem trwałym w jednostkach samorządu terytorialnego;
umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
samodzielność, odpowiedzialność;
umiejętność interpretacji przepisów;
wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

NIP: 2220674859
REGON: 003447180
Krótki opis działalności gospodarczej: pomoc społeczna
Adres: Gwarków 24, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Czepiel
Nr telefonu: 32 317 36 21
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
CV i list motywacyjny,
kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie i posiadaniu pełni praw publicznych,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
W lutym 2024r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł powyżej 6%.
Termin i miejsce składania dokumentów:
W terminie do dnia 28 marca 2024r. do godz. 15.00 dokumenty w języku polskim należy złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mysłowicach
ul. Gwarków 24 41- 400 Mysłowice
w sekretariacie dyrektora I piętro pokój nr 28.
Przy ofertach wysłanych pocztą liczy się termin dostarczenia do sekretariatu MOPS.
Dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem Konkurs na stanowisko inspektora w DA.
Inne informacje:
informacja o kandydatach spełniających wymagania formalne, zakwalifikowanych do dalszego etapu rekrutacji a także o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej zostanie upowszechniona na stronie internetowej BIP oraz na tablicy ogłoszeń MOPS Mysłowice przy ul. Gwarków 24;
osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane; otrzymane dokumenty nie będą odsyłane;
z kandydatem wyłonionym do zatrudnienia zostanie zawarta umowa o pracę na czas określony (z możliwością późniejszego zawarcia umowy na czas nieokreślony), w wymiarze etatu 1
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon