Elektryk | monter urządzeń elektrycznych (pl/ua) - Tychy, śląskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0474

Miejsce pracy: Murarska 20, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż elementów elektrycznych, podzespołów i urządzeń w produkowanych maszynach; instalacja w maszynie oprzewodowania sterowniczego oraz siłowego; montaż i podłączenie czujników, silników i innych urządzeń wyposażenia maszyn; testy, pomiary oraz sprawdzanie poprawności działania maszyn i urządzeń; rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń; aktywny udział w realizacji produkcji i remontów; realizowanie istniejących procedur technologicznych; modyfikacje i adaptacje istniejących projektów pod kątem wymagań klienta.
* praca w systemie 3-zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00, praca w dni wolne, sporadyczne nadgodziny zlecane przez przełożonego,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 40 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia wg Regulaminu Wynagrodzenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych wytwarzających, przetwarzających i zużywających energię elektryczną - grupa 1
  • czytanie schematów elektrycznych
  • Znajomość rysunku technicznego

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne (profil: automatyka, elektronika, elektryka), Uprawnienia SEP (lub równoważne), Eksploatacja Grupa 1; doświadczenie w branży górniczej/budowlanej mile widziane; umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

NIP: 6340130489
REGON: 27125833000000
Adres: Murarska 20, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Tworzydło
Nr telefonu: 695870230
E-mail: magdalena.tworzydlo@global.komatsu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail