Pomocniczy robotnik polowy - Stare Bojanowo, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie
Pracodawca: Gospodarstwo Rolne Anna Tomczak

Numer oferty: StPr/24/0144

Miejsce pracy: Miodowa 14, 64-030 Stare Bojanowo, powiat: kościański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zbiór, sortowanie i pielęgnacja upraw (szparagi) , zbiór dokonywany jest 2 razy dziennie (rano od 5:00 np. do 10:00 i popołudniu od 14:00), czas pracy uzależniony od ilości szapargów
Rodzaj umowy: Umowa o pomocy przy zbiorach
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pomocniczy robotnik polowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: dyspozycyjność do pracy 2 razy dziennie, stan zdrowia umożliwiający pracę stojącą, nachylanie i dźwiganie skrzynek około 15 kg, praca w różnych warunkach pogodowych

NIP: 6981320456
REGON: 411113230
Krótki opis działalności gospodarczej: gospodarstwo rolne
Adres: Miodowa 14, 64-030 Stare Bojanowo, powiat: kościański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Tomczak
Nr telefonu: 693-325-674
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon