Samodzielny referent ds. księgowości - Gostyń, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu
Pracodawca: Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich w Gostyniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0247

Miejsce pracy: Tuwima 44, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca biurowa w zakresie księgowości m.in. naliczanie wynagrodzeń.
Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagany staż pracy zależny od posiadanego wykształcenia:
4 lata (wykształcenie średnie), 1 rok (wyższe).

NIP: 6960013482
REGON: 000258655
Adres: Tuwima 44, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Więcej informacji:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta