Pracownik ochrony fizycznej - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: SIMPLE WORK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0897

Miejsce pracy: Obornicka 229, 60-650 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ochrona mienia, kontrola monitoringu, ewidencja ruchu (kontrola osób przychodzących i wychodzących)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 154.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera

NIP: 5272745840
REGON: 36261051900000
Adres: JEROZOLIMSKIE 212A, 02-486 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mira Jachimowicz
Nr telefonu: 691909124
E-mail: audyt.obcokrajowcy@solidsecurity.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail