Robotnik wykwalifikowany - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: ZAKŁAD LASÓW POZNAŃSKICH W POZNANIU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0895

Miejsce pracy: 61-492 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe, naprawa, układanie elementów małej architektury, naprawa murków, gazonów, ogrodzeń, balustrad, uprawa i czyszczenie budek lęgowych, naprawa placów zabaw. Praca na terenie miasta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • dokładność
  • sprawność fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Sprawność fizyczna, dokładność tzw. "złota rączka". Mile widziane doświadczenie zawodowe.

NIP: 7822517230
REGON: 301611890
Adres: KU DĘBINIE 2, 61-492 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, zaświadczenie np. kursy, szkolenia.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: kontakt osobisty, Godziny : 7-13