Stanowisko urzędnicze ds. organizacyjno-kancelaryjnych - Siemyśl, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: Urząd Gminy w Siemyślu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0291

Miejsce pracy: Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wszystkie informacje znajdują się na stronie BIP Urzędu Gminy Siemyśl:
https://bip.siemysl.pl/bip/urzad-gminy/nabor-kandydatow-na-wolne-stanowiska-pracy. Umowa o pracę na czas określony 6 miesięcy, po zdanym egzaminie urzędniczym na czas nieokreślony. Praca w godz. 7-15.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: + staż pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wszystkie informacje znajdują się na stronie BIP Urzędu Gminy Siemyśl:

NIP: 6711046086
REGON: 000543048
Adres www: http://bip.siemysl.pl
Adres: Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Dobrowolska
Nr telefonu: 943585311
E-mail: m.dobrowolska@siemysl.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem Nabór na stanowisko pracy ds. księgowości podatkowej - w sekretariacie Urzędu Gminy Siemyśl (budynek Urzędu Gminy pok. 112) lub tradycyjną pocztą na adres: Urząd Gminy Siemyśl, ul. Kołobrzeska 14, 78-123 Siemyśl.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: 26.03.2024, Godziny : do 15:00