Specjalista ds. księgowych - Kołobrzeg, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu
Pracodawca: REGIONALNE CENTRUM KULTURY W KOŁOBRZEGU IM. Z.HERBERTA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne, kierunek: finanse, rachunkowość

Numer oferty: StPr/24/0293

Miejsce pracy: Solna 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1)Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
2)Księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym Symfonia;
3)Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych;
4)Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
5)Sporządzanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej;
6)Weryfikacja stanu rozrachunków kontrahentów;
7)Weryfikacja i uzgadnianie sald;
8)Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;
9)Wypełnianie sprawozdań GUS;
10)Współudział w procesie zamykania miesiąca i sporządzania sprawozdań finansowych;
11)Ścisła współpraca z Główną księgową;
12)Wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego oraz Dyrektora
Praca w godz. 7:30-15:30.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie branżowe, ekonomiczne, kierunek: finanse, rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 2 lata doświadczenia w księgowości, bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych. Dokładne inf. na temat wymagań znajdują się na stronie:

NIP: 6711772177
REGON: 320605280
Krótki opis działalności gospodarczej: centrum kultury
Adres www: www.rck.kolobrzeg.eu
Adres: Solna 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Rybka
Nr telefonu: 943524949
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1)C.V.
2)List motywacyjny,
3)Kserokopia dokumentu poświadczająca wykształcenie,
4)Kserokopie dokumentów poświadczających staż pracy,
5)Referencje wskazane lub Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
6)Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
dokładne inf.znajdują się na staronie: https://rck.kolobrzeg.eu/dzial-aktualnosci/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 29.03.2024, Godziny : do 15:00