Inspektor ds. nieruchomości - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Sam. Publ. ZOZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0532

Miejsce pracy: Zwycięstwa 204a, 75-640 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej dotyczącej nieruchomości WSPL SP ZOZ w Koszalinie. Nadzorowanie obowiązkowych przeglądów itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
Opis wynagrodzenia: ( 1/2 etatu: wynagrodzenie zasadnicze 3100 zł brutto + dodatek stażowy i premia uznaniowa; pełen etat wynagrodzenie zasadnicze 4300 - 6850 zł brutto + dodatek stażowy i premia )
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor budowlany
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie odpowiednie do wykonywania zadań powierzonych na stanowisku, przy wykształcenie średnim wymagany jest 4 -letni staż pracy, znajomość obsługi pakietu MS Office, umiejętności analityczne i techniczne, zaangażowanie w powierzone zadania

NIP: 6692129930
REGON: 330927313
Krótki opis działalności gospodarczej: przychodnia lekarska
Adres: Zwycięstwa 204a, 75-640 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Kozłowski
Nr telefonu: 261456716
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w zakresie godz. 7:30 - 15:05, istnieje również możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8:00 -14:00