Robotnik/cieśla budowlany - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: PAWEŁ KOMENDA PE maintenance
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0353

Miejsce pracy: Józefa Bema 14/3, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Stolarka i ciesielka budowlana, skręcanie konstrukcji dachowych drewnianych: praca przy konstrukcjach szkieletowych i z bala.

Praca w delegacjach na terenie całej Polski: pracodawca zapewnia nocleg i dojazd, wyżywienie pracownicy zapewniają sobie we własnym zakresie.

Pierwsza umowa-zlecenie na okres 1 tygodnia z możliwością stałej współpracy.

Stawka na początek 27,70 zł/h brutto plus premia

Praca 8-10 godzin dziennie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto/h
Zawód: robotnik budowlany
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana chęć do pracy, w razie braku doświadczenia wymagana chęć do poszerzania kompetencji i nauki zawodu.
Mile widziane aktualne badania wysokościowe, możliwość ewentualnego odnowienia.

NIP: 6252219385
REGON: 240108088
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
Adres: Józefa Bema 14/3, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Komenda
Nr telefonu: 509 988 276
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt koniecznie telefoniczny 509 988 276 celem umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej