Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: Fundacja Mini College
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Numer oferty: StPr/24/0674

Miejsce pracy: Chodkiewicza 5A/1, 25-122 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych i wychowawczych,
- współpraca z rodzicami wychowanków,
- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, empatycznej, posiadającej umiejętność współpracy w zespole. Doświadczenie w pracy z dziećmi i dodatkowe kwalifikacje mile widziane. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych i wychowawczych, współpraca z rodzicami wychowanków, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.

NIP: 6572946460
REGON: 38398541800000
Adres: Starodomaszowska 20/U7, 25-315 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533 196 107
E-mail: patrycjazagninska@minicollege.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Kontakt pod numerem telefonu: 533 196 107 lub na adres email: patrycjazagninska@minicollege.pl