Pakowacz ręczny - Górka, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pracodawca: Recrew HR Sp.z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0480

Miejsce pracy: 14-100 Górka 15, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pakowanie towaru, naklejanie etykiet, przygotowanie towaru do transportu, praca przy lini produkcyjnej, kontrola wytwarzanych towarów. Dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe mozliwość pracy również przy składaniu zamówień za pomocą wózka widłowego.

godziny pracy 6-14, 14-22
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 26,55 do 27,21 PLN
Opis wynagrodzenia: + premie
Transport Ostróda - Górka.
Ciepły posiłek.
Zwrot kosztów za badania.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pakowacz ręczny
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wózki widłowe mile widziane.
Sumienność.

NIP: 9571095978
REGON: 367663443
Adres: GRUNWALDZKA 103A, 80-244 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kaim
Nr telefonu: 517-450-863
E-mail: agnieszka.kaim@recrewhr.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail