Specjalista pracy z rodziną - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0874

Miejsce pracy: J. SŁOWACKIEGO 8, 60-823 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: współpraca z rodzinami zastępczymi i udzielania wsparcia, dokonywanie oceny sytuacji dziecka w rodzinie zastępczej, okresowe oceny rodzin zastępczych, kwalifikacja kandydatów na rodziny zastępcze, organizacja miejsc e pieczy zastępczej.
Praca w trybie zadaniowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik socjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: psychologia, socjologia lub nauka o rodzinie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Rozszerzenie oferty oraz sposób składania dokumentów dostepny na stronie:

NIP: 7811625329
REGON: 631280985
Adres: J. SŁOWACKIEGO 8, 60-823 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat@pcpr.powiat.poznan.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwo pracy, inne dokumenty dotyczące wykształcenia.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta, inny - - Specjalista pracy z rodziną:
centrum-pomocy-rodzinie-w-poznaniu-oglasza-nabor-na-stanowisko-specjalista-p
racy-z-rodzina/
-rodzinie-w-poznaniu-oglasza-nabor-na-stanowisko-specjalista-pracy-z-rodzina
, Termin: kontakt mailowy lub poczta