Starszy specjalista- główny księgowy ds. instytucji kultury ofpr/24/0505 - Limanowa, małopolskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: URZĄD MIASTA LIMANOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, średnie zawodowe, ekonomiczne, pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Numer oferty: StPr/24/0513

Miejsce pracy: Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1)Pełnienie obowiązków głównego księgowego i prowadzenie w całości samodzielnie rachunkowości, spraw podatkowych, płac, oraz obsługi bankowej Limanowskiego Domu Kultury, Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej.
2)Obsługa bankowa miejskich instytucji kultury, wykonywanie dyspozycji środkami
pieniężnymi z rachunków obsługiwanych instytucji kultury, weryfikacja i sprawdzanie przelewów, wstępna kontrola finansowa.
3)Monitorowanie stanu finansów pod względem płynności finansowej i okresowe przedstawia nie stanu przychodów i kosztów Burmistrzowi.
4)Rozliczanie podatku od towarów i usług VAT.
5)Bieżący nadzór na kasami gotówkowymi prowadzonymi w poszczególnych jednostkach.
6)Systematyczna kontrola i uzgadnianie wszystkich kont syntetyki z ewidencjami analitycznymi.
7) Sporządzanie miesięcznych zestawień obrotów i sald kont syntetycznych.
8)Dekretowanie dowodów księgowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek funkcyjny
800,00 zł + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Główny księgowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
  • pomaturalne/policealne, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyższe ekonomiczne i co najmniej 3- letnia praktyka na stanowisku głównego księgowego lub średnie, pomaturalne, policealne ekonomiczne i co najmniej 6-letnia praktyka w księgowości w tym min. 3 letnia praktyka na stanowisku głównego księgowego
Znajomość programów finansowo księgowych w szczególności Optima, Umiejętności pracy w zespole, dyskrecja, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, Znajomość i przestrzeganie ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy o podatku od towarów i usług, prawo zamówień publicznych instrukcji kancelaryjnej, przepisów prawa miejscowego.

NIP: 7372209220
REGON: 000523933
Adres: Jana Pawła II 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 18 3372 054 wew. 142, 156
E-mail: sekretariat@miastolimanowa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail