Podinspektor ds. płac i księgowości budżetowej - Bobowo, pomorskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: Urząd Gminy Bobowo
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0258

Miejsce pracy: Gdańska 12, 83-212 Bobowo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw z zakresu księgowości budżetowej.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http:http://bip.ugbobowo.nv.pl/a,19075,wojt-gminy-bobowo-w-dniu-14032024-r-oglasza-nabor-na-wolne-urzednicze-stanowisko-pracy-w-urzedzie-gm.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista administracji publicznej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, dyspozycyjność
  • obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: wykształcenie średnie lub średnie branżowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność interpretacji i stosowania aktów prawnych regulujących sprawy z zakresu zajmowanego stanowiska pracy
pożądane: wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie, znajomość zagadnień w zakresie podstawowych aktów prawych w administracji publicznej

NIP: 5921006980
REGON: 190007865
Adres www: www.bobowo.pl
Adres: Gdańska 12, 83-212 Bobowo, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Elżbieta Ratyńska
Nr telefonu: 585309100
E-mail: bobowo@bobowo.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje oraz wymagane dokumenty dostępne są na stronie: http://bip.ugbobowo.nv.pl/a,19075,wojt-gminy-bobowo-w-dniu-14032024-r-oglasza-nabor-na-wolne-urzednicze-stanowisko-pracy-w-urzedzie-gm.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: 02.04.2024 r., Godziny : do 15.15