Pracownik przemysłowy - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-03-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0520

Miejsce pracy: Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Proste czynności fizyczne, dźwiganie, praca przy liniach produkcyjnych, układanie, prace porządkowe, przestrzeganie wewnątrzzakładowych standardów, dbanie o stanowisko pracy, przenoszenie, praca z ostrymi narzędziami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 29.03.2024
Data zakończenia: 28.03.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 654 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto za m-c
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • praca w zespole
  • praca pod presją czasu
  • praca w systemie akordowym

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: posiadanie aktualnej książeczki zdrowia, dyspozycyjność do pracy w nocy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Góralska
Nr telefonu: 943455718
E-mail: monika.goralska@pup.koszalin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w zakresie godz. 06:00-06:00, umowa zlecenie na okres 2 lat